O nás

Little Island irish pub byl otevřen v červenci 2009. Náš bar má interiér inspirovaný typickými irish-puby a zajisté Vám učaruje naše domácká atmosféra, kterou navozuje přátelský personál.

Na čepu máme irské speciály Guiness a Magners. Nabízíme široký sortiment whisk(e)y skotských, irských ale i amerických. Whisk(e)y gourmeti zajisté ocení sbírku našich víceletých a prémiových lahví.

Ti,kteří nepreferují whiskey si mohou vybrat z široké nabídky ostatních destilátů např. kubánských rumů, mexických tequil, francouzských cognaců a dámy zajisté ocení nabídku likérů.

Myslíme samozřejmě i na vinaře a proto jsme pro spolupráci oslovili vinařství z Velkých Bílovic- Habánské sklepy. Toto vinařství nabízí jedinečná vína s pečlivě sestavenou paletou vůní a chutí, s rukopisem, jenž je pro značku Habánské sklepy charakteristický.

Přes týden si u nás můžete v klidu vychutnat pravou italskou kávu INDIA, případně také naší specialitu pravou irskou kávu.

O víkendu se u nás můžete příjemně odreagovat a také ocenit schopnosti našich barmanů, kteří připravují výborné míchané drinky ve variantách alkoholické i nealkoholické .

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým Little Island